Voor je Nieuwjaarsborrel is Eemhof Beachclub de ideale locatie om het nieuwe jaar te vieren met collega’s en relaties. Van borrel tot drie gangen diner, van winter barbecue tot een onvergetelijk bedrijfsfeest, alles is mogelijk! Maak de dag onvergetelijk met onze spannende diner games! Speel de escape game, doe een pubquiz of ga de strijd aan in ‘de jongens tegen de meiden’.
De jaarwisseling staat bij Eemhof Beachclub voor gezelligheid én een frisse start. Organiseer daarom nu een onvergetelijke dag, middag of avond voor je medewerkers om het jaar af te sluiten of om het nieuwe jaar in te luiden.
Ons assortiment voor de nieuwjaarsborrel
Speciaal voor een heerlijk begin van het nieuwe jaar bieden wij het volgende assortiment voor uw personeelsborrel of -feest. Combineer dit met een geweldige activiteit zoals een diner game en het succes is gegarandeerd!
Nieuwjaar bites and snacks
Geniet van een heerlijke nieuwjaarsborrel in onze Beachclub onder het genot van een kleine snack en/of bite (va. 30 personen). Wij bieden je onze heerlijke gerechten in de vorm van arrangementen, maar uiteraard ook de optie om zelf een keuze te maken uit ons assortiment.
WINTER BITE……………………………………………………………………€9,95 p.p.
- 1 maal rond met bladerdeeg hapjes met spinazie en kaas vulling
- 4 maal rond met warme snack (huisgemaakte gehaktballetjes met dip, bitterbal, vlammetjes en kaasstengels)
BEACHCLUB EXCLUSIVE……………………………………………………€10,95 p.p.
- 1 maal rond met koud hapje geserveerd in een glaasje, bestaande uit garnalen met avocado, Seranoham met geitenkaas en balsamicostroop en een kipcocktail met mango
- 4 maal rond met warme snack (bitterbal met mosterd, garnalentorpedo met chilisaus, yakitorispiesje en een miniloempia)
LOSSE BITES WARM (prijs per stuk)
Bitterballen met mosterd | €0,95 |
Vlammetjes met chilidip | €1,00 |
Kaassouffles met currydip | €0,95 |
Calamaris met chilidip | €0,95 |
Mini loempia met chilidip | €0,95 |
Schaaltje nacho’s uit de oven met kaas, guacamole en crème fraîse | €4,50 |
Bladerdeeg hapjes met spinazie en kaas vulling | €2,50 |
Huisgemaakte gehaktballetjes met dip | €2,75 |
Thaise viskoekjes | €2,95 |
LOSSE BITES KOUD (prijs per stuk)
Crudite met yoghurt en humusdip | €1,95 |
Dadelspies omwikkeld met spek | €2,00 |
Vitello tonato bite | €2,95 |
Schaaltje groene olijven (op tafel) | €2,00 |
kaasblokjes; jong, oud en kruiden (op tafel) | €3,50 |
EXTRA FOOD OPTIES (va. 30 stuks, prijs per stuk)
Black Angus mini burger | €4,25 |
Hotdog met ketchup | €3,50 |
Puntzakje friet met mayonaise | €3,50 |
Puntzakje Sweet potato met kerriemayonaise | €4,50 |
Mini broodje pulled pork | €4,75 |
Yakitori spiesje | €3,25 |
Torpedogarnalen met chilidip | €2,50 |
Kreeft / Oesters | Op aanvraag |
Driegangen keuze diner
Het driegangen diner is mogelijk vanaf 20 personen voor €29,95 p.p. Per gang kun je kiezen uit diverse gerechten.
Voorgerecht, keuze uit:
- Huisgemaakte bospaddestoelen soep
- Burrata met erwtenpuree en wittewijnsaus
- Zalmtartaar met kappertjes, rode ui en limoen dille mayo
Hoofdgerecht, keuze uit:
- Gekonfijte eendebout met zuurkool en roseval aardappels
- Pappardelle met champignon, truffel en Parmezaanse kaas
- Doradefilet met wittewijnsaus, groente van het seizoen en roseval aardappels
Nagerecht, keuze uit:
- Chocolade ganache met sinaasappel, frambozen en karamelsaus
- Crème Brulée
- Pannacotta met roodfruit marmelade
Uit te breiden met:
- Black & Bianco wijnarrangement €12,95 p.p. (bij ieder gerecht serveren wij een heerlijke wijn)
- Dutch drinks €19,95 p.p. (onbeperkt Heineken van de tap, Heineken 0.0, huiswijnen, frisdranken, vruchtensappen, Amstel radler, Amstel radler 0.0 en binnenlands gedistilleerd)
- Dutch drinks ‘Tropical’ €23,45 p.p. (Dutch drinks, Bacardi, Martini, Malibu, Safari, Passoa en Vodka)
Global drinks €26,45 p.p. (Dutch drinks ‘Tropical’, gin, tequila, Licor 43, Baileys, Whiskey)
Barbeque- en buffetarrangementen
Download onze brochure voor alle barbecue- en buffetarrangementen.
Ben je benieuwd naar alle mogelijkheden? Download dan gelijk even onze brochure voor meer informatie. Liever samen met ons oriënteren op de mogelijkheden voor jouw feest? Neem dan contact op via het contactformulier aan de rechterkant van deze pagina of bel ons even tijdens onze openingstijden.
Offerte aanvragen
[contact-form-7 id=”5253″ title=”Aanvraag feest”]